• Adres
  • Contact
Volgende wedstrijd :

Algemene informatie

DSO staat voor Door Sport Ontspanning. DSO werd op 23 april 1968 opgericht en speelt haar wedstrijden op zaterdag. Ons tenue bestaat uit een rood/wit/blauw/wit verticaal gestreept shirt, een witte korte broek voor de heren en een witte rok voor de dames. De sokken zijn wit.

Wij spelen op het Sportcomplex in de Oosterhout, te Alkmaar.
Sportcomplex Oosterhout Vondelstraat 35
1813 AA Alkmaar
Tel: 072 – 511 37 70

Type veld
KUNSTgras, geen noppen!

 

Contactgegevens

Voorzitter
Wim Purmer
voorzitter@dso-alkmaar.nl
  Penningmeester
Carolien Been
penningmeester@dso-alkmaar.nl
    
Secretaris
Marjon Venema
Koggewaard 38
1824 GL Alkmaar
Tel: 072 – 5645540
secretaris@dso-alkmaar.nl
  Girorekening
NL49 INGB 0001 9453 46
t.n.v. Penningmeester ckv DSO, Alkmaar
   
Overige bestuursleden
Jeannette van Tongelen
Sander Vermaat
Petra de Jong
Jørgen Peterse
  Webmaster
Frank Wijmans
Michel Smit
webmaster@dso-alkmaar.nl
  
Vertrouwenspersoon
Yvonne Piredda – Been
Telefoonnummer is op te vragen via onderstaande mail.
vertrouwenspersoon@dso-alkmaar.nl
  Privacy officer
privacy@dso-alkmaar.nl 
  
Contact persoon DSO sport kleding
Sander Vermaat
  
   

Wil je lid worden? Wacht niet langer, meld je aan en kom mee spelen!

Word Lid!

Sponsoren van DSO Alkmaar

De Koning
Rollebol
NH1816
Bijlescontact

Oudotronic
Spar Supermarkt
Fysiotherapie Hoffman

Immerse
Hugo de Jong
De Jongh
Wijmans IT

Wilt u sponsor worden van DSO Alkmaar? Klik hier voor meer informatie!