• Adres
  • Contact
Volgende wedstrijd :

Commissies

Binnen onze vereniging zijn verschillende commissies actief. Hieronder een overzicht.

Bestuur
Verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken rond onze vereniging.
info@dso-alkmaar.nl

Technische commissie (TC)
De technische commissie houdt zich bezig met het technische beleid, de samenstellingen van de ploegen, scheidsrechters, verplaatsen van wedstrijden en dergelijke.
wedstrijdzaken@dso-alkmaar.nl

Jeugdcommissie (JC)
Houdt zich bezig met jeugdactiviteiten.
jeugdcommissie@dso-alkmaar.nl

Kantinecommissie (KC)
Verzorgt de hapjes en drankjes voor, tijdens en na trainingen en wedstrijden.
kantinecommissie@dso-alkmaar.nl

Sponsorcommisie
Zoekt naar en onderhoudt de contacten met onze sponsors
sponsorcommissie@dso-alkmaar.nl

Activiteitencommissie (AC)
Organiseert leuke activiteiten voor jong en oud.
activiteitencommissie@dso-alkmaar.nl

Kampcommissie
Organiseert de altijd oergezellige kampen die elk jaar weer terug komt.
kampcommissie@dso-alkmaar.nl

Ledenwerfcommissie (LC)
Altijd opzoek naar nieuwe leden, jong en oud.
ledenwerfcommissie@dso-alkmaar.nl

Privacy coordinator
Houdt zich bezig met het waarborgen van de privacy regelgeving.
privacy@dso-alkmaar.nl

Heb je een vraag, idee of mededeling voor een bepaalde commissie? Stuur dan een mailtje!

Wil je lid worden? Wacht niet langer, meld je aan en kom mee spelen!

Word Lid!

Sponsoren van DSO Alkmaar

De Koning
Rollebol
NH1816
Bijlescontact

Oudotronic
Spar Supermarkt
Fysiotherapie Hoffman

Immerse
Hugo de Jong
De Jongh
Wijmans IT

Wilt u sponsor worden van DSO Alkmaar? Klik hier voor meer informatie!